Компанія « Ас-Дизайн » пропонує свої послуги з сверління отворів у склі . Ми займаємося свердлінням отворів у склі із застосуванням найсучаснішого обладнання. Після обробки виходять рівні отвори з гладкими краями. Товщина скла , з яким ми працюємо, становить від 4 до 10 мм.Діаметр одержуваних отворів у склі варіюється в широких межах.

Ми свердлимо отвори діаметром 470мм.Свердління отворів у склі – надзвичайно відповідальна операція , так як скло дуже крихке і одночасно тверде. Тому всю роботу ми здійснюємо на сучасному професійному обладнанні – горизонтальному свердлильному верстаті.Отвори в склі необхідні для з’єднання його кріпильної фурнітурою з іншими  частинами  виробу .  Так виготовляється меблі , вітрини , двері, дзеркала , торговельне обладнання ( прилавки , острівні конструкції) і тп .

Отвори в склі часто бувають необхідні, щоб приховати електричну проводку . Тільки висвердлювання отворів на професійному обладнанні може гарантувати довговічність предметів , зроблених з використання скла .

Zenkeruvannya

ЗЕНКЕРУВАННЯ – це зашліфовування фаски отворів після сверління. Його потрібно виконувати для зменшення ризику витріскування скла. Обовязковим е зенкерування опворів перед гартуванням скла!