Романтичні і захоплюючі вітражі

Сьогодні багато хто воліє створювати неповторний інтер’єр за допомогою вітражів. Немає жодної людини, хто залишився б байдужим до цієї вигадки людства. Вітражі використовують для оформлення віталень шаф, фасадів кухонь, міжкімнатних дверей і перегородок. Усе ще актуальні вітражі для вікон, що створюють неповторну гру кольору в приміщенні. Ми є виробником вітражів і виготовляємо їх за індивідуальним проектом. Велика увага приділяється кожному етапу виробництва, тому вітражі служать довго. Про красу і естетичності ви можете судити по представлених фото.

Моделі, які ви можете у нас купити, відрізняються високою якістю і художнім виконанням. Вітражі на замовлення, відповідають побажанням замовника аж до дрібниць.

Виготовлення продукції

1.Замовник надає виміри і говорить про всіх своїх вимогах. Після цього робиться ескіз декоративного об’єкта. Замовник може висловити свою ідею або цілком довіритися дизайнеру.

2.Досвідчені майстри приступають до виробництва. Кожна одиниця продукції виготовляється в єдиному екземплярі, тому узгодження ескізу це важливий етап виконання замовлення.

У нас ви можете купити вітраж будь-якої складності. Від цього і інших чинників буде залежати ціна. Для створення вітражів використовуються різні техніки: авторська техніка (фьюзинг), вітражі тіффані. Від цього залежать терміни створення виробу. Попередньо з замовником обговорюються терміни здачі роботи і використовувані матеріали, а також інші питання, які його цікавлять. Доставка та встановлення продукції виконується за домовленістю з фахівцями компанії, які на кожному етапі виконують свою роботу відповідально і професійно.