Зачаровують лінії і форми меблів зі скла

У компанії AsDesign ви можете замовити скляні столи різних кольорів (тоновані, прозорі) і розмірів, різної товщини скла і форми, з малюнком на стільниці (фотодрук, фарбування, піскоструй). Ціна виробу обговорюється індивідуально.

Круглий стіл дуже зручний для квартир, в яких живуть маленькі діти. Крім того, він підкреслить м’якість дизайну інтер’єру і плавність форм. Стіл прямокутної форми буде доречний там, де потрібно підкреслити строгість дизайну. Столи з нанесеною розписом пожвавлюють, вносять динаміку в інтер’єри. Фото на нашому сайті допоможуть вам визначитися із зовнішнім виглядом столу.

Скляні столи виготовляються з високоякісних матеріалів іноземного виробництва. Для ніжок застосовуються такі матеріали як труба фарбована, хромована, анодована гофрована, алюмінієва, а також квадрат профільний. Скляні меблі, створена за індивідуальним замовленням, стане яскравою відмінною рисою вашого будинку.
У нашому магазині ви можете купити стіл, виготовлений під замовлення. У компанії AsDesign працюють досвідчені майстри, тому замовники завжди отримують чудовий результат.

Ми пропонуємо на замовлення столи для домашніх кінотеатрів і телевізорів, а також комп’ютерні скляні столи, обідні столи, тумбочки, журнальні столи, прилавки, стелажі, невеликі підвісні полки.

Столи зі скла це елегантне рішення, яке миттєво прикрашає кімнату. Вони привносять в приміщення світло, сучасність, затишок.

Компанія AsDesign – професіонал своєї справи. Ми готові до виконання об’ємних і складних замовлень. Незалежно від складності робота робиться швидко, якісно і в строк. Із задоволенням допоможемо вам вибрати, надамо безкоштовну консультацію.