Якісні і недорогі розсувні системи

Розсувна система найчастіше використовується у шафах-купе.Під час проектування шафи саме фасад стане прикрасою оселі, тому вибору матеріалів для його створення слід приділити неабияке значення.

Першим пунктом при виборі розсувної системи стане алюмінієвий профіль.Профіль доступний на вибір у різних формах та у широкій кольоровій гаммі.Також слід звернути увагу на вертикальний профіль “ручку” , адже саме за неї потрібно потягти для розсування дверей.

Другим пунктом є вибір фурнітури. Компания Ас-Дизайн пропонує своїм клієнтам на вибір різні моделі роликів, дотягів, стопорів та іньшої фурнітури. Завдяки широкому асортименту наші спеціалісти допоможуть підібрати саме той варіант який підійде Вам за ціною та якістю.

Останнім та самим основним пунктом при виборі дверей є його наповнення. Наша компанія залишається одним із лідерів з художньої обробки скла на території України вже понад сім років. За цей період нашими спеціалістами освоєні різні техніки обробки скла такі як : художнє матування , фарбування , фотодрук на склі ,декорування камінцями Swarovski , вітражі з використанням Bevels та багато іньшого. Для зручності у виборі Ви можете переглянути галерею наших робіт , каталоги вибору малюнків , розкладку можливих кольорів наповнення.Наш дизайнер завжди готовий Вам допомогти у виборі порадивши найкращий варіант. Також ми виготовляємо двері з ДСП, МДФ плит, ротангу, бамбуку з прямими або гнутими з”єднаннями.

Ми пропонуємо величезний вибір систем за доступними цінами. Ціна буде залежати від особливостей замовлення, але ми гарантуємо, що вона буде нижчою, ніж у конкурентів.

Якщо вам потрібна компанія, яка робить роботу якісно і недорого, ми точно знайдемо спільну мову).