Алюмінієвий профіль від виробника

Алюмінієвий профіль використовується для виготовлення меблів майже всіх типів. Цей легкий і міцний матеріал добре себе показав і все більше популярний. Анодований профіль покривається спеціальною плівкою, яка зберігає його характеристики на тривалий час а також виконує декоративну функцію.

Сфера використання

Алюмінієвий профіль найчастіше застосовують при виготовленні шаф-купе. Він також став популярним для виготовлення фасадів корпусних меблів. Якщо вибрати правильні елементи декору, універсальний матеріал буде доречно виглядати в приміщенні будь-якого дизайну і стилю.

Для додання меблів естетичності в корпуси з профілю вбудовуються різні декоративні елементи: вітражі, дзеркала, ротанг, пластик, скло. У рамках одного каркаса можуть поєднуватися різні матеріали. Перевага алюмінієвих систем для меблів полягає у швидкому та легкому монтажі. Доставка замовлення теж здійснюється без проблем. Для замовника це означає легкість перевезення меблів при зміні місця проживання. З цієї причини профіль дуже популярний у багатьох країнах у багатьох виробників.

Переваги використання: низька вартість, легкий і міцний матеріал, не сприйнятливість до корозії, можна пофарбувати в будь-який колір, екологічність.

При виготовленні меблів використовують профіль різної форми: від простих конструкцій для обробки фасадів до більш химерних елементів для розсувних систем. У компанії AsDesign ви зможете купити профіль будь-якого типу. Ціна на профіль на 100% виправдана якістю. Модернізована виробнича лінія дає можливість забарвити виріб в будь-який колір полімерно-порошковим способом.

Для уточнення деталей, зверніться до нас по телефону. Ми швидко вирішимо ваше питання з максимальною для вас вигодою.