У виготовленні меблів алюмінієвий профіль відіграє найважливішу роль. Меблеві алюмінієві системи складаються з таких головних елементів: рамка з алюмінієвих профілів, наповнення (дзеркало, скло, пластик, ДСП або інший матеріал) і кріпильної фурнітури.

Рамка є каркасом, в який вставляється наповнення. В якості наповнювача використовуються самі різні за кольором, фактурі і рельєфу матеріали, а також їх різні комбінації. Якщо наповненням було вибрано скло або вітражі, слід використовувати силіконовий ущільнювач.

Алюмінієві фасади позбавлені недоліків, притаманних традиційним фасадам з МДФ, ДСП, дерев’яного масиву, і відрізняються вологостійкістю і довговічністю. Ця якість особливо важливо для меблів в кухню і ванну. Чудове поєднання легкості і міцності алюмінієвих систем роблять їх незамінними при створенні шаф купе і гардеробних кімнат. Алюмінієві системи не тільки довговічні й надійні. Вони несуть особливу естетику і шарм, наповнюють інтер’єр легким гламуром і вишуканістю. Вони буквально пронизенні сучасністю.

Ми створюємо легкі та надійні вироби, стійкі до зовнішніх пошкоджень. Ми надаємо будь-які кольори, ефекти (старіння, полірування та інші), використовуємо різне наповнення. Наш досвід зробить ваше замовлення досконалим.

Телефонуйте! Будемо раді вирішити ваші інтер’єрні завдання швидко і якісно!