Художній розпис скла

Сьогодні, як ніколи раніше, в тренді інтер’єр, що підкреслює смак господаря. Напевно, тому в нашу компанію надходить дуже багато замовлень на скло з малюнком. Все частіше можна побачити меблі з візерунчастим склом в ресторанах, готелях і приватних будинках.

Компанія AsDesign здійснює розпис скла. Ми працюємо з будь-якими замовленнями. Виконуємо фарбування на звичайних настінних дзеркалах, а також дзеркалах в шафах-купе та інших меблів. Робимо модний сьогодні трафарет. Найпопулярніший малюнок на дзеркалах в розсувних системах, але він також використовується на дзеркальних дверях, столиках, сервантах і навіть стелях.

Ми пропонуємо дуже великий вибір малюнків на склі, які зможуть як підкреслити статус в офісному приміщенні, так і внести динаміку в квартиру або будинок. Більше того, варіанти малюнків не обмежуються каталогом. Ми цілком довіряємо вашій фантазії. При бажанні ви самі можете створити авторський малюнок, який наші фахівці професійно перенесуть на скло. Можна нанести на скло логотип фірми або ваш девіз.

Колірна гамма фарб майже не обмежена. Більше того, можна додати металік або сріблястий гліттер в фарбу для додання їй металевого холодного блиску. Для нанесення малюнка на скло ми використовуємо якісні фарби зарубіжного виробництва, що забезпечують нанесення малюнків без спотворень. Завдяки дорогим закордонним матеріалам ми даємо тривалу гарантію на те, що фарба збереже свій первісний вигляд.

Скло з малюнком виглядає добре, якщо над його створенням працювали професіонали. У компанії AsDesign замовлення виконують співробітники з досвідом більше 5 років, тому складно назвати візерунок або мотив, який вони ще не наносили.
Замовити послугу ви можете за телефоном, а також приїхав до нас в офіс. Розпис скла буде доступний вам за доступною ціною. Ми оперативно виконаємо замовлення, зробивши все можливе, щоб ви залишилися задоволені.