Обробка кромки скла

Підприємство Ас-Дизайн надає послугу шліфування та полірування скла або дзеркала. Після того, як порізка скла або дзеркал завершена, заготівка по периметру має гострі краї, які можуть поранити будь-кого при необережному поводженні. Також нешліфоване скло є слабким до зовнішніх впливів. Після порізки на торцях залишаються мікротріщени від яких може піти склол, або тріщена від нагрузки в процесі експлуатації. Для подальшого використання скла або дзеркал необхідна обробка торців. Першим етапом обробки кромки є шліфування.

Шліфування скла – груба обробка кромки, внаслідок чого виріб стає безпечним для використання. Шліфування кромки скла виконується як прямолінійної, так і криволінійної форми. Кут обробки-90градусів торець і 45 градусів фаска. Шліфовані торці вбережуть від порізів і виріб набуває естетичного вигляду.

Shlifovka

Полірування скла – є наступним етапом обробки. Його роблять для топо щоб торець виробу набув більш естетичного вигляду.Кромка стає прозорою як лицева сторона скла.

Шліфоване дзеркало і скло активно використовується при оформленні всіляких інтер’єрів, у виготовленні корпусних меблів (стелажі, полиці та інше), торгівельного обладнання та вітрин.