Існує два основних типи обробки кромки скла, яким відповідають два види верстатів: прямолінійний і верстат для криволінійної обробки скла. Верстат другого типу завдяки технічним характеристикам втілюють у реальність сміливі дизайнерські плани. Автоматизовані технології дають можливість отримувати криволінійний фацет будь-якої складності і довжини і допомагають контролювати безпосередньо машину. Налаштування ширини, форми фацента і товщини скла встановлюються за допомогою програмного забезпечення, оснащеного зручним і інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом.
Верстат для скла криволінійного типу входить до числа високотехнологічного інноваційного обладнання. Вони мобільні, добре працюють і чудово підходять підприємствам середнього та малого типу. Технологічні засоби, які втілилися у верстаті для скла забезпечують ідеальне дотримання ліній кромки матеріалу в будь-якому стані.
У магазині AsDesign ви зможете купити верстати обох видів. Ми гарантуємо вам низькі ціни, висока якість і доброзичливе обслуговування.